342590-2026 - Wettbewerb
Polen – Detergenzien – D/13/12WOG/2026 DOSTAWA URZĄDZEŃ, ŚRODKÓW CZYSTOŚCI ORAZ DOSTAWA ŚRODKÓW DO HIGIENY OSOBISTEJ.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD/13/12WOG/2026 DOSTAWA URZĄDZEŃ, ŚRODKÓW CZYSTOŚCI ORAZ DOSTAWA ŚRODKÓW DO HIGIENY OSOBISTEJ.
BeschreibungDOSTAWA URZĄDZEŃ, ŚRODKÓW CZYSTOŚCI ORAZ DOSTAWA ŚRODKÓW DO HIGIENY OSOBISTEJ Z PODZIAŁEM NA 6 CZĘŚCI: Część 1 – Ścierki, serwetki i inne artykuły różnego rodzaju; Część 2 - Detergenty i środki czyszczące oraz polerujące; Część 3 - Preparaty czyszczące, filtry do ekspresów oraz środki do uzdatniania wody; Część 4 – Produkty z tworzyw sztucznych; Część 5 – Środki higieny osobistej; Część 6 – Zestawów przyborów do higieny osobistej oraz zestawów do konserwacji obuwia i oporządzenia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39831200 Detergenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Ścierki, serwetki i inne artykuły różnego rodzaju;
BeschreibungŚCIERKI UNIWERSALNE, ŚCIERKI Z MIKROFIBRY, ZMYWAK Z GABKĄ, SZCZOTKA MIĘKKA DO MYCIA NACZYŃ Z RĄCZKĄ' DRUCIAK PLASTIKOWY, NAKŁADKA - MOP PŁASKI, FOLIA STRETCH, FOLIA PAKOWA ALUMINIOWA, PAPIER DO PIECZENIA SILIKONOWY,SERWETKI GASTRONOMICZNE, SERWETKI, RĘCZNIK PAPIEROWY,RĘKAWICE PIEKARNICZE ŻAROODBORNE 1 PALCOWE,PASTA DO PODGRZEWACZA, WAZELINA SPOŻYWCZA, ŚCIĄGACZKA DO WODY, MOP Z WÓZKIEM, ROLKA TERMICZNA
Haupteinstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
Optionen
Beschreibung der OptionenZapisy dotyczące prawa opcji zostały zawarte w SWZ i projektach umów (załącznik do SWZ) odpowiednio do części nr: 1,2,3,4,5,6. Zamawiający zgodnie z zapisem art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji (zamówienia opcjonalnego) w następującym zakresie: Zamawiający może skorzystać z opcji, jeżeli przewidział opcję w ogłoszeniu o zamówieniu lub w dokumentach zamówienia w postaci zrozumiałych, precyzyjnych i jednoznacznych postanowień umownych, które łącznie spełniają następujące warunki: 1) określają rodzaj i maksymalną wartość opcji: • Dla części 1, 2, 3, 4 do 400% wartości zamówienia podstawowego • Dla części 5, 6 do 75% zamówienia podstawowego 2) określają okoliczności skorzystania z opcji: Zamówienie opcjonalne (części nr: 1, 2, 3, 4) zostanie zrealizowane nie później niż do 30.11.2026 r. Zamawiający na 20 dni przed uruchomieniem opcji poinformuje Wykonawcę o tym fakcie. Zamówienie opcjonalne (części nr: 5, 6) zostanie zrealizowane nie później niż do 30.09.2026 r. Zamawiający na 30 dni przed uruchomieniem opcji poinformuje Wykonawcę o tym fakcie. 3) nie modyfikują ogólnego charakteru umowy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Detergenty i środki czyszczące oraz polerujące;
BeschreibungMLECZKO DO CZYSZCZENIA; PROSZEK DO CZYSZCZENIA; PREPARAT DO NABŁYSZCZANIA I PIELĘGNACJI STALI NIERDZEWNEJ ZE SPRYSKIWACZEM; PREPARAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI PRODUKCYJNYCH; PREPARAT DO RĘCZNEGO MYCIA NACZYŃ; PREPARAT DO DEZYNFEKCJI RĄK Z ATOMIZEREM; PREPARAT DO DEZYNFEKCJI RĄK; PŁYN DO MYCIA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH; UNIWERSALNY ODTŁUSZCZACZ W SPRAYU; ODTŁUSZCZACZ W ŻELU, PREPARAT DO USUWANIA PRZYPALEŃ;
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Preparaty czyszczące, filtry do ekspresów oraz środki do uzdatniania wody
BeschreibungODKAMIENIACZE DO EKSPRESU, FILTR DO WODY DO EKSPRESU, TABLETKI DO CZYSZCZENIA EKSPRESU, TABLETKI DO ODKAMIENIANIA, TABLETKI CZYSZCZĄCE FILTRY DO EKSPRESÓW, ODKAMIENIACZE, TABLETKI DO DEZYNFEKCJI WODY
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – produkty z tworzyw sztucznych
BeschreibungRĘKAWICE NITRYLOWE, FARTUCH FOLIOWY, JEDNORAZOWA OSŁONA NA BRODE, CZEPEK KUCHARSKI, WORECZKI ŚNIADANIOWE, REKLAMÓWKA JEDNORAZOWA, BLUZA JEDNORAZWA, FARTUCH JEDNORAZOWY
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Środki higieny osobistej
BeschreibungKREM OCHRONNY DO RĄK, ŚRODEK DO MYCIA RAK, MYDŁO TOALETOWE, PROSZEK UNIWERSALNY, SZAMPON DO MYCIA WŁOSÓW
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 – ZESTAWY PRZYBORÓW DO HIGIENY OSOBISTEJ ORAZ ZESTAWY DO KONSERWACJI OBUWIA I OPORZĄDZENIA.
BeschreibungZESTAW PRZYBORÓW DO UTRZYMANIA HIGIENY OSOBISTEJ WYKONANY ZGODNIE ZE WZOREM 815/MON I 816/MON.