2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soortenmanagementplan
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het opstellen van een juridisch houdbaar en ecologisch robuust SMP dat de gemeente in staat stelt haar wettelijke zorgplicht onder de Omgevingswet op verantwoorde wijze uit te voeren. Een SMP vormt het strategisch instrument waarmee de gemeente inzicht krijgt in de verspreiding en Staat van Instandhouding (SvI) van beschermde soorten, zodat planologische ontwikkelingen kunnen plaatsvinden binnen ecologisch verantwoorde en juridisch zekere kaders. De beoogde onderzoeksstrategie moet daarom voldoen aan de eisen van de Omgevingswet én aan de noodzaak om de SvI van soorten continu, vergelijkbaar en reproduceerbaar te kunnen volgen op basis van wetenschappelijk verifieerbare data. De gevraagde methode maakt het mogelijk om continu, geautomatiseerd en in hoge resolutie gegevens te verzamelen, waarmee de vereiste ruimtelijke en temporele dekking, herhaalbaarheid en traceerbaarheid kunnen worden bereikt. SMP Weert.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het opstellen van een juridisch houdbaar en ecologisch robuust SMP dat de gemeente in staat stelt haar wettelijke zorgplicht onder de Omgevingswet op verantwoorde wijze uit te voeren. Een SMP vormt het strategisch instrument waarmee de gemeente inzicht krijgt in de verspreiding en Staat van Instandhouding (SvI) van beschermde soorten, zodat planologische ontwikkelingen kunnen plaatsvinden binnen ecologisch verantwoorde en juridisch zekere kaders. De beoogde onderzoeksstrategie moet daarom voldoen aan de eisen van de Omgevingswet én aan de noodzaak om de SvI van soorten continu, vergelijkbaar en reproduceerbaar te kunnen volgen op basis van wetenschappelijk verifieerbare data. De gevraagde methode maakt het mogelijk om continu, geautomatiseerd en in hoge resolutie gegevens te verzamelen, waarmee de vereiste ruimtelijke en temporele dekking, herhaalbaarheid en traceerbaarheid kunnen worden bereikt. 1
Interne Kennung: 1