See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 629175-2025
Interne Kennung: CP-24-1353/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0044
Titel: część nr 44
Beschreibung: część nr 44; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Wprowadzenie do psychiatrii dzieci i młodzieży; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: część nr 45
Beschreibung: część nr 45; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 45
Los: LOT-0047
Titel: część nr 47
Beschreibung: część nr 47; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Ultrasonografia w stanach nagłych; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 47
Los: LOT-0059
Titel: część nr 59
Beschreibung: część nr 59; Nazwa specjalizacji: Pediatria; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie pediatrii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: część nr 60
Beschreibung: część nr 60; Nazwa specjalizacji: Pediatria; Tytuł kursu: Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 60
Los: LOT-0062
Titel: część nr 62
Beschreibung: część nr 62; Nazwa specjalizacji: Pediatria; Tytuł kursu: Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 62
Los: LOT-0066
Titel: część nr 66
Beschreibung: część nr 66; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Kinezyterapia i metody specjalne w kinezyterapii; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 66
Los: LOT-0067
Titel: część nr 67
Beschreibung: część nr 67; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Podstawy terapii manualnej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 67
Los: LOT-0070
Titel: część nr 70
Beschreibung: część nr 70; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób w wieku rozwojowym / Rehabilitacja w pediatrii; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 70
Los: LOT-0071
Titel: część nr 71
Beschreibung: część nr 71; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób w wieku rozwojowym / Rehabilitacja w pediatrii; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 71
Los: LOT-0093
Titel: część nr 93
Beschreibung: część nr 93; Nazwa specjalizacji: Balneologia i medycyna fizykalna; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej / Podstawy teoretyczne i praktyczne balneologii i medycyny fizykalnej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 93
Los: LOT-0094
Titel: część nr 94
Beschreibung: część nr 94; Nazwa specjalizacji: Balneologia i medycyna fizykalna; Tytuł kursu: Balneologia i medycyna fizykalna - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 94
Los: LOT-0095
Titel: część nr 95
Beschreibung: część nr 95; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Zapobieganie i leczenie zakażeń wewnątrzszpitalnych; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 95
Los: LOT-0096
Titel: część nr 96
Beschreibung: część nr 96; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Małoinwazyjne zabiegi VATS resekcji anatomicznych płuc; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 96
Los: LOT-0097
Titel: część nr 97
Beschreibung: część nr 97; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Małoinwazyjne zabiegi VATS w chirurgii guzów śródpiersia; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 97
Los: LOT-0102
Titel: część nr 102
Beschreibung: część nr 102; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ; Tytuł kursu: Niewydolność oddychania; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 102
Los: LOT-0105
Titel: część nr 105
Beschreibung: część nr 105; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ; Tytuł kursu: Gruźlica i mikobakteriozy; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 105
Los: LOT-0106
Titel: część nr 106
Beschreibung: część nr 106; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ; Tytuł kursu: Choroby zawodowe układu oddechowego ; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 106
Los: LOT-0117
Titel: część nr 117
Beschreibung: część nr 117; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Przeszczepienie płuc; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 117
Los: LOT-0120
Titel: część nr 120
Beschreibung: część nr 120; Nazwa specjalizacji: Diabetologia; Tytuł kursu: Zasady leczenia cukrzycy za pomocą ciągłego podskórnego wlewu insuliny (CSII – terapia pompowa) oraz ciągłego pomiaru glikemii (CGMS); Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 120
Los: LOT-0135
Titel: część nr 135
Beschreibung: część nr 135; Nazwa specjalizacji: Medycyna paliatywna; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie medycyny paliatywnej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 135
Los: LOT-0137
Titel: część nr 137
Beschreibung: część nr 137; Nazwa specjalizacji: Medycyna paliatywna; Tytuł kursu: Opieka paliatywna nad chorymi na choroby nienowotworowe (2014)/Opieka paliatywna w chorobach nienowotworowych (2023); Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 137
Los: LOT-0139
Titel: część nr 139
Beschreibung: część nr 139; Nazwa specjalizacji: Medycyna paliatywna; Tytuł kursu: Leczenie żywieniowe w opiece paliatywnej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 139
Los: LOT-0141
Titel: część nr 141
Beschreibung: część nr 141; Nazwa specjalizacji: Medycyna paliatywna; Tytuł kursu: Medycyna paliatywna - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 141
Los: LOT-0153
Titel: część nr 153
Beschreibung: część nr 153; Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca; Tytuł kursu: Postępy w onkologii dziecięcej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 153
Los: LOT-0154
Titel: część nr 154
Beschreibung: część nr 154; Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca; Tytuł kursu: Postępy w hematologii dziecięcej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 154
Los: LOT-0173
Titel: część nr 173
Beschreibung: część nr 173; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Pozaustrojowe metody eliminacji trucizn w toksykologii klinicznej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 173
Los: LOT-0174
Titel: część nr 174
Beschreibung: część nr 174; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Intensywna terapia w toksykologii klinicznej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 174
Los: LOT-0179
Titel: część nr 179
Beschreibung: część nr 179; Nazwa specjalizacji: Kursy jednolite przeznaczone dla lekarzy i lekarzy dentystów specjalizujących się według modułowych programów specjalizacji w zakresie wszystkich specjalizacji, w których obowiązują (z wyłączeniem dziedzin objętych dofinansowaniem w ramach projektu).; Tytuł kursu: Przetaczanie krwi i jej składników; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 179
Los: LOT-0180
Titel: część nr 180
Beschreibung: część nr 180; Nazwa specjalizacji: Kursy jednolite przeznaczone dla lekarzy i lekarzy dentystów specjalizujących się według modułowych programów specjalizacji w zakresie wszystkich specjalizacji, w których obowiązują (z wyłączeniem dziedzin objętych dofinansowaniem w ramach projektu).; Tytuł kursu: Przetaczanie krwi i jej składników; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 180
Los: LOT-0181
Titel: część nr 181
Beschreibung: część nr 181; Nazwa specjalizacji: Kursy jednolite przeznaczone dla lekarzy i lekarzy dentystów specjalizujących się według modułowych programów specjalizacji w zakresie wszystkich specjalizacji, w których obowiązują (z wyłączeniem dziedzin objętych dofinansowaniem w ramach projektu).; Tytuł kursu: Przetaczanie krwi i jej składników; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 181
Los: LOT-0226
Titel: część nr 226
Beschreibung: część nr 226; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie intensywnej terapi/Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie intensywnej terapii - intensywna terapia z elementami toksykologii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 226
Los: LOT-0227
Titel: część nr 227
Beschreibung: część nr 227; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Techniki mechanicznego wspomagania oddychania oraz ECMO/ECCO2R (Extracorporeal membrane oxygenation/ Extracorporeal CO2 removal) w leczeniu niewydolności oddechowej/Wentylacja mechaniczna; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 227
Los: LOT-0228
Titel: część nr 228
Beschreibung: część nr 228; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Techniki pozaustrojowego oczyszczania krwi u chorych leczonych w oddziale intensywnej terapii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 228
Los: LOT-0229
Titel: część nr 229
Beschreibung: część nr 229; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Ostre zatrucia u chorych wymagających leczenia w oddziale intensywnej terapii oraz stosowania różnych technik pozaustrojowego wspomagania ważnych dla życia narządów; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 229
Los: LOT-0231
Titel: część nr 231
Beschreibung: część nr 231; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Fizjoterapia w intensywnej terapii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 231
Los: LOT-0232
Titel: część nr 232
Beschreibung: część nr 232; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Intensywna terapia - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 232