342615-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Kredyt długoterminowy dla gminy Szczawin Kościelny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kredyt długoterminowy dla gminy Szczawin Kościelny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bankowa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu o łącznej kwocie 5 103 928,86 zł Przedmiotem zamówienia jest usługa bankowa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów o łącznej kwocie 708 857,82 zł
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Zaciągnięcie kredytu długoterminowego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bankowa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu o łącznej kwocie 5 103 928,86 zł
Los: LOT-0002
Titel: Część II Zaciągnięcie kredytu długoterminowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bankowa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów o łącznej kwocie 708 857,82 zł