2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w ramach Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla części: I: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa kaszycy drewniano-kamiennej na drodze przy potoku Sopotnicki w leśnictwie Szczawnica, II: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa kaszycy drewniano-kamiennej na drodze przy potoku Krupianki w leśnictwie Małe Pieniny, w ramach projektu pn.„Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3)”.Projekt realizowany w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę Klimat i Środowisko 2021- 2027 (FEnIKS 2021-2027). Zamówienie podzielone jest na 2 części. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w dokumentach zamówienia tj. Specyfikacji warunków zamówienia zn. spr. SA.270.17.2025.
Interne Kennung: SA.270.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Budowa kaszycy drewniano-kamiennej w leśnictwie Szczawnica.
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa kaszycy drewniano-kamiennej na drodze przy potoku Sopotnicki w leśnictwie Szczawnica wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych i pełnienie nadzoru autorskiego. Zadanie realizowane w ramach projektu MRG3.
Interne Kennung: 03-09-2.1-01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0002
Titel: 2.Budowa kaszycy drewniano-kamiennej w leśnictwie Małe Pieniny.
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa kaszycy drewniano-kamiennej na drodze przy potoku Krupianki w leśnictwie Małe Pieniny wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych i pełnienie nadzoru autorskiego. Zadanie realizowane w ramach projektu MRG3.
Interne Kennung: 03-09-2.1-02