See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 3 specjalistycznych, fabrycznie nowych pojazdów do zbierania odpadów komunalnych, w tym jednego z napędem elektrycznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy 3 specjalistycznych, fabrycznie nowych pojazdów do zbierania odpadów komunalnych, w tym jednego z napędem elektrycznym w podziale na 3 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załaczniku 8a i 8b do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 144932-2026
Interne Kennung: ZP-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 – dostawa jednego specjalistycznego fabrycznie nowego pojazdu do zbierania odpadów komunalnych o napędzie spalinowym kategorii N3
Beschreibung: dostawa jednego specjalistycznego fabrycznie nowego pojazdu do zbierania odpadów komunalnych o napędzie spalinowym kategorii N3
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – dostawa jednego specjalistycznego fabrycznie nowego pojazdu do zbierania odpadów komunalnych o napędzie spalinowym kategorii N3
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3 – dostawa jednego specjalistycznego fabrycznie nowego pojazdu do zbierania odpadów komunalnych o napędzie elektrycznym kategorii N2
Interne Kennung: Część 3