See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów w ilości 3 sztuk, w ramach przedsięwzięcia pn. „Wsparcie procesu transformacji cyfrowej UCK WUM – Centralny Szpital Kliniczny”, sfinansowanego ze środków „Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia nr KPOD.07.03-IP.10-0435/25/KPO/102/2025/525 z dnia 15.12.2025 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 302505-2026
Interne Kennung: DZPUCK.262.079.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zakup serwerów stanowił przedmiot zamówienia w ramach postępowania DZPUCK.262.028.2026 w Części nr 1. Postępowanie zostało unieważnione, bowiem cena najkorzystniejszej oferty, przewyższyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zakup serwerów jest realizowany z projektu „Wsparcie procesu transformacji cyfrowej UCK WUM – Centralny Szpital Kliniczny”, sfinansowanego ze środków „Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia nr KPOD.07.03-IP.10-0435/25/KPO/102/2025/525 z dnia 15.12.2025 r. Zgodnie z umową zadania należy zrealizować do końca maja 2026 roku. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z pilnej potrzeby zakupu serwerów niezbędnych dla utworzenia przez Zamawiającego zapasowego centrum danych, zabezpieczającego możliwość obsługi kluczowych zasobów szpitala w przypadku awarii posiadanej infrastruktury serwerowej. Zamawiający potrzebuje również pilnie zwiększyć wydajność serwerów i dostępną moc obliczeniową.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serwery – 3 sztuki;
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów – 3 sztuki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.