342731-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör – DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH, PAPIERU, TABLIC, TERMINARZY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH, PAPIERU, TABLIC, TERMINARZY
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, nieużywanych artykułów biurowych, terminarzy, papieru, tablic zgodnych z parametrami zawartymi w załączniku nr 1a do SWZ – form. cenowym, na potrzeby: Zadanie nr 1 - służba łączności. Zadanie nr 2 - 4- sekcja szkoleniowa. Wykonawca ma obowiązek rozładunku materiałów do magazynu Zamawiającego oraz musi dysponować odpowiednim sprzętem do jego rozładunku.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, zamówienie podzielone zostało na 4 zadania: zadanie nr 1 - papier do urządzeń drukujących, zadanie nr 2 - artykuły biurowe, zadanie nr 3 - terminarze, zadanie nr 4 - tablice. Zamawiający nie ogranicza ilości zadań, do których Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne. Ofertę należy złożyć, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej. Oferta pod rygorem nieważności winna być sporządzona w języku polskim w postaci elektronicznej, podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym (w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 910/2014 z dnia 23 lipca 2014r., w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym oraz uchylające dyrektywę 1999/93/WE) przez osobę/osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy w obrocie gospodarczym, zgodnie z aktem rejestracyjnym oraz wymogami ustawowymi lub przez ustawowego pełnomocnika. Zamawiający nie wymaga wadium i należytego zabezpieczenia umowy.
Vorherige Bekanntmachung168773-2026
Interne KennungZP 10/II/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier, 39292400 Schreibgeräte, 30192000 Bürobedarf
5. Los
LosLOT-0001
Titel1 - papier do urządzeń drukujących
BeschreibungWymagania dotyczące realizacji umowy, gwarancji, kar zawarte są w załączniku nr 4a i 4b do SWZ – Projekt umowy. Szczegółowy opis oraz wymagania jakościowe o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp zostały zawarte w zał. nr 1a do SWZ (formularz cenowy) oraz w załączniku nr 4a i 4b do SWZ (projekt umowy).
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji, zgodnie z art. 441 ust.1 uPzp do wysokości dla: zadania nr 1 - 90 % wartości zamówienia podstawowego, zadania nr 2 - 90 % wartości zamówienia podstawowego, zadania nr 3 - 90 % wartości zamówienia podstawowego, zadania nr 4 - 90 % wartości zamówienia podstawowego, polegającego na zwiększeniu podstawowego zakresu dostaw. Warunki zastosowania opcji zawiera Projekt Umowy – załącznik nr 4a i 4b do SWZ.
LosLOT-0002
Titel2 - artykuły biurowe
BeschreibungWymagania dotyczące realizacji umowy, gwarancji, kar zawarte są w załączniku nr 4a i 4b do SWZ – Projekt umowy. Szczegółowy opis oraz wymagania jakościowe o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp zostały zawarte w zał. nr 1a do SWZ (formularz cenowy) oraz w załączniku nr 4a i 4b do SWZ (projekt umowy). Dla zadania nr 2, Wykonawca przy składaniu oferty, gdy zaoferuje przedmiot zamówienia własnej produkcji, zobowiązany jest dołączyć do oferty, jako dokument przedmiotowy, kartę produktu z podstawowymi parametrami technicznymi lub inne dokumenty pozwalające zidentyfikować produkt i potwierdzić zgodność z produktem żądanym przez Zamawiającego. Wszystkie ww. dokumenty muszą być przedstawione Zamawiającemu w języku polskim lub przetłumaczone na język polski. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawcy zobowiązani są złożyć wraz z ofertą. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel3 - terminarze
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel4 - tablice
Interne Kennung4
342731-2026 - Wyniki
Polska – Różny sprzęt i artykuły biurowe – DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH, PAPIERU, TABLIC, TERMINARZY
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 168773-2026
Wewnętrzny identyfikator: ZP 10/II/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30190000 Różny sprzęt i artykuły biurowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30197630 Papier do drukowania, 39292400 Przybory do pisania, 30192000 Wyroby biurowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1 - papier do urządzeń drukujących
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 30197630 Papier do drukowania
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2 - artykuły biurowe
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3 - terminarze
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4 - tablice
Wewnętrzny identyfikator: 4