See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadzór autorski i opieka serwisowa systemów ERP, LIS, HIS Infomedica+/AMMS+ na okres 12 miesięcy dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Beschreibung: 1. Zamówienie podstawowe obejmuje: 1) świadczenie przez Wykonawcę usług nadzoru autorskiego modułów Oprogramowania Aplikacyjnego, 2) świadczenie przez Wykonawcę usług serwisowych dla Systemu Informatycznego, 3) świadczenie usługi AMMS Monitoring pakiet podstawowy; 4) udzielenie Zamawiającemu dodatkowych licencji na korzystanie z Oprogramowania Aplikacyjnego wraz z nadzorem autorskim; 5) świadczenie usług wdrożenia wybranych dodatkowych modułów Oprogramowania Aplikacyjnego. 2. Zamówienie objęte prawem opcji obejmuje następujące świadczenia Wykonawcy, zlecane przez Zamawiającego w drodze odrębnego zamówienia: 1) świadczenie usług serwisowych, technicznych, konsultacyjnych i szkoleniowych, związanych z serwisowaniem oraz optymalizacją infrastruktury sprzętowo-systemowej Zamawiającego; przedmiotowe usługi dla Oprogramowania Aplikacyjnego lub infrastruktury sprzętowo-systemowej Zamawiającego, w której to Oprogramowanie Aplikacyjne pracuje, opisane są w Portalu Produktowo-Usługowym Oprogramowania dla Świadczeniodawców Asseco Poland S.A. dostępnym pod adresem https://hd.asseco.pl – menu Sklep AMMS (dalej „Portal AMMS”); 2) udzielenie nowych licencji na uzupełniające komponenty Oprogramowana Aplikacyjnego
Vorherige Bekanntmachung: 852500-2025
Interne Kennung: 66/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: nadzór autorski i opieka serwisowa systemów ERP, LIS, HIS Infomedica+/AMMS+ na okres 12 miesięcy dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu