2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace kuchyně ZŠ a MŠ Na Výsluní, Uherský Brod - gastro
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na dodávky je dodávka a montáž gastronomického zařízení pro modernizaci kuchyně pro školní stravování v prostorách kuchyně ZŠ a MŠ Na Výsluní, Uherský Brod. Cílem projektu je vybudování kuchyně se zázemím pro přípravu jídel pro žáky a zaměstnance školy.
Interne Kennung: 2024105
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221180 Küchenutensilien, 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen, 39221180 Küchenutensilien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny termínu plnění dle odst. 1 až 3 článku VII ZD v případě, že nebude připraveno montážní pracoviště s ohledem na probíhající stavební práce, které umožní zahájení montážních prací. Zadavatel zdůrazňuje, že se jedná o možnost, nikoli však povinnost, změnit termín plnění, který bude vždy posuzován individuálně s ohledem na konkrétní okolnosti a bude řešen dodatkem ke Kupní smlouvě. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odstavec 1 zákona změny závazku uvedené v jiných ustanoveních textové části zadávací dokumentace a ustanovení kupní smlouvy.