See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lekarz na Oddziale Chirurgii Ogólnej
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych zabezpieczających funkcje i zadania Oddziału Chirurgii Ogólnej
Interne Kennung: KO/33/25
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: na podstawie: 1) art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (t.j. Dz. U. z 2023, poz. 991 ze zm.), 2) art. 140, art. 141, art. 146 ust. 1, art. 147, art. 148 ust. 1, art. 149, art. 150, art. 151 ust. 1, 2 46, art. 152, art. 153 i art. 154 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz.U.2024, poz. 146 ze zm.) 3) Regulaminu przeprowadzania postępowania o zawarcie umowy na realizacje świadczeń zdrowotnych w 116 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią SPZOZ w Opolu wprowadzonego Rozkazem dziennym nr 45/2021 Komendanta 116 Szpitala Wojskowego SPZOZ w Opolu z dnia 14.07.2021 roku.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001