342850-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – ZP 37/26 dostawa odczynników i dzierżawę analizatorów diagnostyki biochemiczno - immunochemicznej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP 37/26 dostawa odczynników i dzierżawę analizatorów diagnostyki biochemiczno - immunochemicznej.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi dostawa odczynników wraz dzierżawą analizatorów do Pracowni Biochemii i Immunochemii. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę odczynników 2) dzierżawę dwóch platform biochemiczno-immunochemicznych z podłączeniem do sieci informatycznej Szpitala 3) dostawę materiałów zużywalnych do platform 4) dzierżawę aparatu wspomagający do immunochemii 5) serwis techniczny i aplikacyjny.
Interne KennungZP 37/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w przypadku gdy zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Uzasadnienie faktyczne: Pilna potrzeba zakupu asortymentu objętego niniejszym postępowaniem wynika z upływu okresu obowiązywania uprzednio zawartych umów stanowiących wynik postępowania przetargowego. Pracochłonna i przedłużona analiza zamawianego asortymentu w kontekście możliwości rozliczenia udzielanych świadczeń i czasochłonne przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia nie pozwalają na zachowanie pełnego terminu na składanie ofert i tworzą niebezpieczeństwo braku ciągłości zapewnienia dostaw odczynników do diagnozowania pacjentów w Szpitalu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa odczynników i dzierżawę analizatorów diagnostyki biochemiczno - immunochemicznej
BeschreibungPrzedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę odczynników do Pracowni Biochemii i Immunochemii 2) dzierżawę/użyczenie dwóch platform biochemiczno-immunochemicznych z podłączeniem do sieci informatycznej Szpitala 3) dostawą materiałów zużywalnych do platform 4) aparat wspomagający do immunochemii 5) serwis techniczny i aplikacyjny
Interne KennungZP 37/26 dostawa odczynników i dzierżawę analizatorów diagnostyki biochemiczno - immunochemicznej