2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba nové budovy mateřské školy Pod Tvrzí, Odolena Voda
Beschreibung: Předmětem projektové dokumentace je nová stavba objektu mateřské školy.
Interne Kennung: 01
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem projektové dokumentace je nová stavba objektu mateřské školy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace