See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie czynności opiekuńczo–pielęgnacyjnych wobec pacjentów, obejmujących m.in. pomoc pacjentom w zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych, utrzymaniu higieny osobistej, karmieniu oraz przemieszczaniu się - na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej, przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 7:00–19:00 i 19:00–7:00 dnia następnego.
Beschreibung: Wykonywanie czynności opiekuńczo–pielęgnacyjnych wobec pacjentów, obejmujących m.in. pomoc pacjentom w zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych, utrzymaniu higieny osobistej, karmieniu oraz przemieszczaniu się - na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej, przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 7:00–19:00 i 19:00–7:00 dnia następnego.
Interne Kennung: Konkurs 51/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001