343000-2026 - Ergebnis
Polen – Türme – Wielozadaniowa wieża do ćwiczeń wydolnościowych ze sprzętem OUO i wyposażeniem sprzętowym do zawodów wraz ze stanowiskiem do ćwiczeń z zakresu ratownictwa wysokościowego - 1 sztuka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWielozadaniowa wieża do ćwiczeń wydolnościowych ze sprzętem OUO i wyposażeniem sprzętowym do zawodów wraz ze stanowiskiem do ćwiczeń z zakresu ratownictwa wysokościowego - 1 sztuka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wielozadaniowej wieży do ćwiczeń wydolnościowych ze sprzętem OUO i wyposażeniem sprzętowym do zawodów wraz ze stanowiskiem do ćwiczeń z zakresu ratownictwa wysokościowego na potrzeby Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu z siedzibą w Łubiance przy ul. Toruńskiej 72. Zakup realizowany jest w ramach projektu pn. Zwiększenie skuteczności prowadzenia długotrwałych akcji ratowniczych - etap II
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212230 Türme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
5. Los
LosLOT-0001
TitelWielozadaniowa wieża do ćwiczeń wydolnościowych ze sprzętem OUO i wyposażeniem sprzętowym do zawodów wraz ze stanowiskiem do ćwiczeń z zakresu ratownictwa wysokościowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wielozadaniowej wieży do ćwiczeń wydolnościowych ze sprzętem OUO i wyposażeniem sprzętowym do zawodów wraz ze stanowiskiem do ćwiczeń z zakresu ratownictwa wysokościowego na potrzeby Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu z siedzibą w Łubiance przy ul. Toruńskiej 72. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia, a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 do SWZ – projekt umowy. Ilekroć SWZ odwołuje się do znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi, Wykonawca może zastosować wskazane w SWZ lub równoważne, spełniające wymogi techniczne oraz posiadające właściwości użytkowe zgodne z wymaganiami określonymi w SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje produkt równoważny, informacja o tym musi się znaleźć w ofercie.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i korzystania z prawa opcji