See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het opstellen van technische verslagen en sloopopvolgingsplannen
Beschreibung: De opdracht bestaat uit: 1. Het opstellen van technische verslagen in het kader van grondverzet (meest recente Vlaamse wetgeving) en desgevallend toetsingen aan acceptatiecriteria van stortplaatsen voor baggerspecie. 2. Het opstellen van milieuhygiënische keuring van (individuele) partijen grond of samengestelde grondproducten in het kader van het Besluit bodemkwaliteit, verkennend waterbodemonderzoeken en/of toelatingsonderzoeken in het kader van respectievelijk Besluit en regeling bodemkwaliteit, Wet bodembescherming en Waterwet, in geval de ontgraven/gebaggerde gronden op de Nederlandse markt dienen afgezet te worden. 3. Het opmaken van en het aanleveren van een door Tracimat conform verklaard sloopopvolgingsplan (incl. destructieve asbestinventaris) in functie van de traceringsprocedures voor infrastructuurwerken, gebouwen, bruggen en tunnels overeenkomstig het Ministerieel besluit tot bepaling van de procedure voor opmaak van een sloopopvolgingsplan en controleverslag houdende de uitvoering van artikel 4.3.5, § 3 van het besluit van de Vlaamse Regering van 17 februari 2012 tot vaststelling van het Vlaams reglement betreffende het duurzaam beheer van materiaalkringlopen en afvalstoffen. 4. Het kan ook voorkomen dat tijdens een van bovenstaande onderzoeken een verdere bodem- en grondwaterverontreiniging vastgesteld worden. Het verder afperken van deze verontreinigingen en formuleren van adviezen gebaseerd op analyseresultaten in een met de opdrachtgever afgesproken rapport kan tevens deel uitmaken van deze opdracht.
Interne Kennung: PPP0B3-17082/5093/B11182
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: B11182_1