See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezpieczne Pieniężno zakup samochodu strażackiego
Beschreibung: Dostawa nowego ciężkiego samochodu ratowniczo gaśniczego z przeznaczeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pieniężnie o minimalnych parametrach technicznych zawartych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ, warunki realizacji zamówienia określono w Projekcie Umowy Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: IN.271.1.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bezpieczne Pieniężno - zakup samochodu strażackiego
Beschreibung: Dostawa jednego nowego ciężkiego samochodu ratowniczo gaśniczego z przeznaczeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pieniężnie
Interne Kennung: N.271.1.1.2026
Menge: 1 Stück