343160-2026 - Wettbewerb
Schweden – Bauarbeiten – Lågspänningsställverk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lågspänningsställverk
Beschreibung: Lågspänningsställverk KVV 2 stycken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131222:Lot:1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315600 Niederspannungsarbeiten
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lågspänningsställverk
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 45315600 Lågspänningsanläggningar