See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie Bloku Operacyjnego oraz dostawa łóżek szpitalnych dla oddziałów w ramach poprawy opieki wysokospecjalistycznej w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu
Beschreibung: Doposażenie Bloku Operacyjnego oraz dostawa łóżek szpitalnych dla oddziałów w ramach poprawy opieki wysokospecjalistycznej w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu
Vorherige Bekanntmachung: 130132-2026
Interne Kennung: SZP.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Interne Kennung: Część nr 3