See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhouden van groenzones - Perceel 4 voorbehouden aan sociale werkplaatsen en aan ondernemingen die de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen tot doel hebben
Beschreibung: Onderhouden van groenzones - Perceel 4 voorbehouden aan sociale werkplaatsen en aan ondernemingen die de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen tot doel hebben
Interne Kennung: PPP03T-8527/6315/6100.D.031/1
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 6100.D.031/1_1