2. Verfahren
Verfahren
Titel: EEN RAAMOVEREENKOMST VOOR DE BENOEMING VAN EEN COMMUNICATIE- EN RECLAMEBUREAU
Beschreibung: In het kader van de strategie om de aanwezigheid van Credendo op de markt te ontwikkelen en te versterken, wil Credendo een beroep doen op de diensten van een communicatie- en reclamebureau. Het doel van deze samenwerking is om haar zichtbaarheid te optimaliseren, haar merkimago te verbeteren en de klantbetrokkenheid te versterken.
Interne Kennung: 1596-2025-MGUI
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1596-2025-MGUI - 1EEN RAAMOVEREENKOMST VOOR DE BENOEMING VAN EEN COMMUNICATIE- EN RECLAMEBUREAU
Interne Kennung: 1