2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energeticky úsporná opatření – výměna technologií v provozovně Jana Večerková_2
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je dodávka technologie v souladu s jednotlivými přílohami této ZD. Zejména návrhem smlouvy a technickou specifikací předmětu zadávacího řízení zpracovaným pro každou jednotlivou část zadávacího řízení. Zadavatel umožňuje podání nabídky na jednu část, dvě části nebo všechny části veřejné zakázky. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technologie v níže uvedené podobě: • První část veřejné zakázky: Systém využití odpadního tepla dle přílohy č. 3a této ZD • Druhá část veřejné zakázky: Váhy dle přílohy č. 3b této ZD • Třetí část veřejné zakázky: Stroj na olejování dle přílohy č. 3c této ZD
Interne Kennung: Energeticky úsporná opatření – výměna technologií v provozovně Jana Večerková_2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: §56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42215000 Maschinen für die industrielle Zubereitung oder Herstellung von Lebensmitteln oder Getränken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42210000 Verarbeitungsmaschinen für Lebensmittel, Getränke und Tabak, 42000000 Industrielle Maschinen, 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Energeticky úsporná opatření – výměna technologií v provozovně Jana Večerková_2_První část zadávacího řízení_Systém využití odpadního tepla
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je dodávka technologie v souladu s jednotlivými přílohami této ZD. Zejména návrhem smlouvy a technickou specifikací předmětu zadávacího řízení zpracovaným pro každou jednotlivou část zadávacího řízení. Zadavatel umožňuje podání nabídky na jednu část, dvě části nebo všechny části veřejné zakázky. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technologie v níže uvedené podobě: • První část veřejné zakázky: Systém využití odpadního tepla dle přílohy č. 3a této ZD
Interne Kennung: První část zadávacího řízení_Systém využití odpadního tepla
Haupteinstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 42511000 Wärmeaustauscher und Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen
Los: LOT-0003
Titel: Energeticky úsporná opatření – výměna technologií v provozovně Jana Večerková_2_Třetí část zadávacího řízení_Stroj na olejování
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je dodávka technologie v souladu s jednotlivými přílohami této ZD. Zejména návrhem smlouvy a technickou specifikací předmětu zadávacího řízení zpracovaným pro každou jednotlivou část zadávacího řízení. Zadavatel umožňuje podání nabídky na jednu část, dvě části nebo všechny části veřejné zakázky. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technologie v níže uvedené podobě: • Třetí část veřejné zakázky: Stroj na olejování dle přílohy č. 3c této ZD
Interne Kennung: Třetí část zadávacího řízení_Stroj na olejování
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42210000 Verarbeitungsmaschinen für Lebensmittel, Getränke und Tabak, 42000000 Industrielle Maschinen, 42210000 Verarbeitungsmaschinen für Lebensmittel, Getränke und Tabak
Los: LOT-0002
Titel: Energeticky úsporná opatření – výměna technologií v provozovně Jana Večerková_2_druhá část zadávacího řízení_Váhy
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je dodávka technologie v souladu s jednotlivými přílohami této ZD. Zejména návrhem smlouvy a technickou specifikací předmětu zadávacího řízení zpracovaným pro každou jednotlivou část zadávacího řízení. Zadavatel umožňuje podání nabídky na jednu část, dvě části nebo všechny části veřejné zakázky. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technologie v níže uvedené podobě: • Druhá část veřejné zakázky: Váhy dle přílohy č. 3b této ZD
Interne Kennung: Druhá část zadávacího řízení_Váhy
Haupteinstufung (cpv): 38310000 Präzisionswaagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör, 42000000 Industrielle Maschinen, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 42210000 Verarbeitungsmaschinen für Lebensmittel, Getränke und Tabak, 42215000 Maschinen für die industrielle Zubereitung oder Herstellung von Lebensmitteln oder Getränken