2. Verfahren
Verfahren
Titel: „V 00863 – PD – Obecní dům Velké Losiny a revitalizace Losinky“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování dokumentace pro povolení stavby Obecní dům Velké Losiny (dále jen „Stavba“) a Revitalizace Losinky (dále jen „Losinka“) dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Stavební zákon“) a prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu, zpracování dokumentace pro provádění Stavby a Losinky dle Stavebního zákona a prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu, která bude sloužit pro zadávací řízení veřejné zakázky na výběr zhotovitele Stavby ve smyslu zákona a prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu včetně zpracování oceněného a neoceněného soupisu stavební prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, poskytnutí součinnosti při výběru zhotovitele Stavby a Losinky, výkon dozoru projektanta při realizaci Stavby a Losinky a provedení s tím souvisejících činností. Předpokládané investiční náklady Stavby a Losinky činí 111 mil. Kč bez DPH. Podkladem je zpracovaná studie od společnosti knesl kynčl architekti s.r.o., IČO: 47912481, Šumavská 416/15, Ponava, 602 00 Brno a další viz studie (dále jen „studie“), která je přílohou č. 4 zadávací dokumentace a způsobem a za podmínek dle smlouvy o dílo, která je přílohou č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: V 00863
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001