See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych
Beschreibung: Dostawa gazów medycznych - 5 zadań asortymentowych.
Interne Kennung: DZPZ.3320.67.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Tlen medyczny ciekły.
Beschreibung: Zadanie 1 - Tlen medyczny ciekły - 450 ton
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Tlen sprężony medyczny w butlach o pojemności 2 , 10 i 40 litów.
Beschreibung: Zadanie 2 - Tlen sprężony medyczny w butlach o pojemności 2 , 10 i 40 litów. Tlen sprężony med. w ilości: butle 2 litr ciśnienie 150 bar - 1200 szt., butle 2 litr z zaworem zintegrowanym ciśnienie 200 bar - 600 szt., butle 10 litr ciśnienie 150 bar - 120 szt., butle 40 litr ciśnienie 150 bar - 66 szt., Pełna legalizacja wraz z napełnieniem butli 40 litrowych z tlenem medycznym – 66 szt. jest to 422,4 m3 -wymiana zaworu na nowy typ RPV zapobiegający zanieczyszczeniu butli -malowanie butli
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dwutlenku węgla medyczny w butlach 10 litrowych.
Beschreibung: Zadanie 3 - Dwutlenku węgla medyczny w butlach 10 litrowych - 1500 kg . Każda butla napełniona 7,5 kg dwutlenku węgla medycznego.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Dwutlenku węgla w butlach 10 litrowych z zaworami „syfon”.
Beschreibung: Zadanie 4 - Dwutlenku węgla w butlach 10 litrowych z zaworami „syfon”- 750 kg. Każda butla napełniona 7,5 kg dwutlenku węgla
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Nitrogenium oxydulatum medyczny (wziewny).
Beschreibung: Zadanie 5 - Nitrogenium oxydulatum medyczny (wziewny) – butla 7 kg – 600 szt.