2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keuring brandblusmiddelen
Beschreibung: De opdracht behelst de periodieke keuring van brandblusmiddelen, herstellingen, navullingen en leveringen van nieuwe blusmiddelen voor de gebouwen van de Universiteit Gent.
Interne Kennung: PPP01G-2953/5062/CG/2025/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CG/2025/001_1