2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intenzifikace kompostárny Třebovice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky pro projekt „Intenzifikace kompostárny Třebovice“ registrační číslo projektu: 5230600314. Celý předmět veřejné zakázky je uveden v kapitole 4.1. a 4.2. ZD Tyto kapitoly popisují nejmenší nedělitelné části veřejné zakázky. Zakázka je členěna na tyto části, je umožněno dílčí plnění.
Interne Kennung: Intenzifikace kompostárny Třebovice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pomaloběžný drtič
Beschreibung: Pomaloběžný drtič 1 ks
Interne Kennung: Intenzifikace kompostárny Třebovice - část 1
Los: LOT-0002
Titel: Betonové lego kostky + vázací hák
Beschreibung: Betonové lego kostky 190 ks + vázací hák dle technické specifikace v ZD.
Interne Kennung: Intenzifikace kompostárny Třebovice - část 2
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse