2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny zakup i dostawa filtrów do pojazdów ciężarowych oraz sprzętu użytkowanego przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa filtrów eksploatacyjnych przeznaczonych do pojazdów ciężarowych oraz innych maszyn i urządzeń użytkowanych przez Zamawiającego, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem, na podstawie zamówień cząstkowych, realizowana przez okres 12 miesięcy. Dostarczane filtry przeznaczone będą w szczególności do: • pojazdów ciężarowych, • maszyn komunalnych, • sprzętu budowlanego, • urządzeń technicznych będących na wyposażeniu Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa filtrów eksploatacyjnych przeznaczonych do pojazdów ciężarowych oraz innych maszyn i urządzeń użytkowanych przez Zamawiającego, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem, na podstawie zamówień cząstkowych, realizowana przez okres 12 miesięcy. Zamówienie obejmuje w szczególności dostawy następujących rodzajów filtrów: • filtrów oleju, • filtrów paliwa, • filtrów powietrza, • filtrów kabinowych, • filtrów hydraulicznych, • filtrów układów chłodzenia, • innych filtrów eksploatacyjnych stosowanych w pojazdach i urządzeniach Zamawiającego. 2. Zakres zamówienia 1. Dostawy będą realizowane sukcesywnie, w zależności od potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień cząstkowych składanych przez Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy. 2. W zamówieniu cząstkowym Zamawiający określi: o rodzaj filtra, o ilość, o typ pojazdu lub urządzenia, 3. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia filtrów fabrycznie nowych, pełnowartościowych i wolnych od wad. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia oraz zmniejszenia ilości i proporcji zamawianych filtrów, 5. Zamawiający nie określa minimalnej i maksymalnej ilości zamawianych filtrów, a podaje jedynie szacunkowa ilość, 6. Wykonawcy nie przysługują roszczenia wobec Zamawiającego z tytułu niewykorzystania szacunkowych ilości podanych w OPZ. 3. Wymagania dotyczące oferowanych filtrów 1. Oferowane filtry muszą: o być fabrycznie nowe i nieużywane, o pełnowartościowe i wolne od wad fizycznych i prawnych, o spełniać wymagania producentów pojazdów i urządzeń, o posiadać parametry techniczne odpowiadające częściom oryginalnym lub być ich równoważnikami. 2. W przypadku oferowania części równoważnych: o muszą one zapewniać taką samą lub wyższą jakość oraz trwałość jak części oryginalne, o muszą być w pełni kompatybilne z danym pojazdem lub urządzeniem. 3. Filtry muszą pochodzić z legalnego kanału dystrybucji i posiadać wymagane oznaczenia producenta. 4. Filtry muszą być przeznaczone do stosowania w pojazdach i urządzeniach wskazanych przez Zamawiającego oraz zapewniać prawidłową eksploatację tych pojazdów. 5. Oferowane filtry powinny być produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością stosowanymi w motoryzacji, w szczególności: - ISO 9001 - IATF 16949 lub równoważnymi systemami jakości stosowanymi w produkcji części samochodowych. 4. Dokumenty potwierdzające jakość Na żądanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany będzie przedstawić: • kartę katalogową produktu, • deklarację zgodności producenta, • dokument potwierdzający system jakości producenta. 5. Termin realizacji dostaw 1. Dostawy będą realizowane w terminie do 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia cząstkowego przez Zamawiającego. 2. W sytuacjach awaryjnych Zamawiający może wymagać realizacji zamówienia w trybie pilnym. 6. Miejsce dostawy Miejscem dostawy będzie siedziba Zamawiającego lub inne miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Polski. Koszty transportu, rozładunku oraz wszelkie inne koszty związane z dostawą ponosi Wykonawca. 7. Gwarancja i jakość 1. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone filtry na okres minimum 12 miesięcy od dnia dostawy. 2. W przypadku stwierdzenia wad jakościowych lub niezgodności z zamówieniem Wykonawca zobowiązuje się do nieodpłatnej wymiany wadliwego towaru w terminie do 3 dni roboczych od momentu otrzymania zgłoszenia. 8. Sposób identyfikacji części W celu prawidłowej identyfikacji filtrów Zamawiający może wskazywać w zamówieniu: • markę i model pojazdu lub urządzenia, • numer VIN, • numer katalogowy części, • rok produkcji pojazdu lub urządzenia. Wskazane numery katalogowe części mają charakter przykładowy i służą jedynie identyfikacji części wymaganej przez Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza stosowanie części równoważnych, spełniających wymagania techniczne i jakościowe części wskazanych. 9. Rozliczenie Rozliczenie za dostarczone filtry odbywać się będzie na podstawie faktur wystawianych po realizacji poszczególnych dostaw cząstkowych. 10. Informacje dodatkowe Szacunkowe ilości filtrów podane w dokumentacji postępowania mają charakter orientacyjny i służą wyłącznie do porównania ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości zamawianych filtrów w trakcie realizacji umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak