2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor verzekeringen en aanverwante diensten onder de vorm van een aankoopcentrale met aanvullende aankoopactiviteiten voor de groep Waregem gevormd door STAD, OCMW, WAGSO en de aanverwante vzw's
Beschreibung: Raamovereenkomst voor verzekeringen en aanverwante diensten onder de vorm van een aankoopcentrale met aanvullende aankoopactiviteiten voor de groep Waregem gevormd door STAD, OCMW, WAGSO en de aanverwante vzw's
Interne Kennung: PPP08U-3814/6151/2026/015
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verzekering voor aansprakelijkheid, BA en LO voor school en vrijwillige activiteiten, materiële schade en mobiliteit
Beschreibung: AFDELING I VERZEKEREN VAN DE AANSPRAKELIJKHEID Luik 1: Algemene burgerlijke aansprakelijkheid Luik 2 Objectieve aansprakelijkheid brand en ontploffing Luik 3: Aansprakelijkheid van de mandatarissen Luik 4: Bestuurdersaansprakelijkheid Luik 5: Aansprakelijkheid privé leven AFDELING II: VERZEKEREN VAN BA EN LO VOOR SCHOOL EN VRIJWILLIGE ACTIVITEITEN Luik 1: BA en LO Scholen Luik 2: BA en LO sport, Grabbelpas, jeugdwerk, brugfigurenwerking, leefloongerechtigde stagiaires, deelnemers sport ’t Gaverpeirdje, deelnemers creatieve cursussen in kaderpolis AFDELING III MATERIELE SCHADE Luik 1: Brand en aanverwante gevaren Luik 2 Alle risico kunst en tentoonstellingen Luik 3: Alle risico Elektronica Luik 4: Alle risico vestiaire Luik 5 Alle risico transport en vervoer Luik 6: Machinebreuk kleine installaties Luik 7: Service Cyber risico AFDELING IV MOBILITEIT Luik 1 verzekering motorvoertuigen BA Rechtsbijstand en Casco Luik 2 Omnium dienstverplaatsingen
Interne Kennung: 2026/015_1
Los: LOT-0002
Titel: Verzekering voor arbeidsongevallen en persoonlijke ongevallen
Beschreibung: Luik 1 Arbeidsongevallen (Personeel B&S Vrijwilligers) Luik 2 LO Raadsleden Luik 3 LO Leden adviesraden Luik 4 LO Bestuurders Luik 5 BA en LO Vrijwilligers Luik 6 Persoonsbijstand reizen buitenland
Interne Kennung: 2026/015_2
Los: LOT-0003
Titel: Verzekering voor alle bouwplaats risico's
Beschreibung: Luik 1 werven < 2,5 mio euro abonnementsformule Luik 2 Werven > 2,5 mio euro op individuele afroep
Interne Kennung: 2026/015_3
343270-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP08U-3814/6151/2026/015
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/015_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026/015_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2026/015_3