2. Verfahren
Verfahren
Titel: API to access search engine results
Beschreibung: Deze overeenkomst is een overheidsopdracht voor leveringen met het doel een API (Application Program Interface) te verwerven om de resultaten van zoekmachines te verkennen.
Interne Kennung: CCBPPM2025-006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CCBPPM2025-006 - 1
Beschreibung: Deze overeenkomst is een overheidsopdracht voor leveringen met het doel een API (Application Program Interface) te verwerven om de resultaten van zoekmachines te verkennen..
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: CCBPPM2025-006
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48730000 Beveiligingssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1