See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przygotowania i dostawy całodziennego wyżywienia dla pacjentów Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa posiłków, zgodnych z rodzajami diet - każda dieta musi zawierać wartości energetyczne i odżywcze zgodnie z zaleceniami dotyczącymi zasad żywienia w szpitalach opublikowanymi na stronach Ministerstwa Zdrowia https://www.gov.pl/web/zdrowie/dobry-posilek-w-szpitalu a. sporządzanie w kuchni Wykonawcy całodziennego wyżywienia (tradycyjnymi metodami gastronomicznymi z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych) dla pacjentów Szpitala Powiatowego w Mikołowie przy ul. Waryńskiego 2 oraz dla pacjentów Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego (ZPO) w Łaziskach Średnich przy ul. Staszica 4 b. dostawa posiłków do punktu dystrybucyjnego w szpitalu oraz punktu odbioru posiłków w ZPO środkami transportu Wykonawcy (jednym bądź dwoma samochodami) c. rozładowanie pojemników z posiłkami z samochodu i przewiezienie wózkiem Wykonawcy na wskazane miejsce d. odbiór pustych pojemników po posiłkach i ich mycie oraz dezynfekcja w pomieszczeniach Wykonawcy Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 796495-2025
Interne Kennung: ZP/17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001