343296-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung – Dodávka sanitních vozidel pro ZZS KHK – 8 ks vozidel zvláštního určení, sanitních automobilů typu „C“ podle ČSN EN 1789 se skříňovou nástavbou sendvičové konstrukce a 1 ks sanitního vozidla pro systém RENDEZ-VOUS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka sanitních vozidel pro ZZS KHK – 8 ks vozidel zvláštního určení, sanitních automobilů typu „C“ podle ČSN EN 1789 se skříňovou nástavbou sendvičové konstrukce a 1 ks sanitního vozidla pro systém RENDEZ-VOUS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 9 ks sanitních vozidel. Jedná se o 8 ks vozidel zvláštního určení - sanitní automobily typu „C“ podle ČSN EN 1789 se skříňovou nástavbou sendvičové konstrukce, kdy do tří sanitních vozidel budou dodány a namontovány 3 ks preferenčních jednotek a sada nosítek XXL a dále 1 ks vozidla pro systém RENDEZ-VOUS.
Interne Kennung8/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge, 32270000 Digitale Übertragungsgeräte
5. Los
LosLOT-0001