343301-2026 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Dostawa komputerów przenośnych wraz z systemem operacyjnym oraz monitorów dla jednostek organizacyjnych Państwowej Inspekcji Pracy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputerów przenośnych wraz z systemem operacyjnym oraz monitorów dla jednostek organizacyjnych Państwowej Inspekcji Pracy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa komputerów przenośnych wraz z systemem operacyjnym oraz monitorów dla jednostek organizacyjnych Państwowej Inspekcji Pracy, w tym: 1) w części 1 – Dostawa fabrycznie nowych komputerów przenośnych min. 15”- max. 16” w liczbie 410 sztuk, zgodnie z złożoną ofertą, oraz z „Opisem przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 2a do swz oraz na warunkach określonych we „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 13a do swz z dostawą zgodnie z „Rozdzielnikiem” stanowiącym załącznik nr 3a do swz. 2) w części 2 – Dostawa fabrycznie nowych monitorów w liczbie: 200 sztuk monitorów min. 26”, 10 sztuk monitorów min. 48” – max. 50”, zgodnie z złożoną ofertą, oraz z „Opisem przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 2b do swz oraz na warunkach określonych we „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 13b do swz. z dostawą zgodnie z „Rozdzielnikiem” stanowiącym załącznik nr 3b do swz.
Interne KennungGIP-GOZ.213.66.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem strona internetowa https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 2. Po wyborze oferty najkorzystniejszej w zakresie formalnych uzgodnień dotyczących zawarcia umowy Zamawiający dopuszcza porozumiewanie się za pośrednictwem poczty e-mail. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 3 .Na podstawie art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Zamawiający odstępuje od wymagania użycia środków komunikacji elektronicznej w zakresie przedstawienia modelu fizycznego, w części 1 i 2. Sprzęt (komputer przenośny) zaoferowany w pkt 2.1, w Tabeli 2 „Formularza cenowego wraz z parametrami technicznymi i funkcjonalnościami oferowanego Sprzętu i oprogramowania” załącznik nr 1a do swz, oraz Sprzęt (monitor min. 26”) zaoferowany w pkt 2.1, w Tabeli 2 „Formularza cenowego wraz z parametrami technicznymi i funkcjonalnościami oferowanego Sprzętu” załącznik nr 1b do swz, będzie podlegał okazaniu. Szczegółowe informacje dotyczące okazania w swz. 4. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji między Zamawiającym a wykonawcami oraz sposób przygotowania oferty zostały opisane w swz zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania wskazanej w pkt 5.1.11 Ogłoszenia. 5. Zamawiający w toku prowadzenia postępowania zastosuje procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. 7. Od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza (w danej części), wymagane będzie wniesienie przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości i warunkach określonych odpowiednio we „Wzorze umowy" załącznik do 13 a lub 13b do swz. 8. Klazula RODO w swz. 9. Dodatkowa informacja do pkt 5.1.12 Ogłoszenia: Wykonawcy będą związani ofertą do dnia 7.09.2026 , przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa fabrycznie nowych komputerów przenośnych min. 15”- max. 16”
BeschreibungDostawa fabrycznie nowych komputerów przenośnych min. 15”- max. 16” w liczbie 410 sztuk, zgodnie z złożoną ofertą, oraz z „Opisem przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 2a do swz oraz na warunkach określonych we „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 13a do swz z dostawą zgodnie z „Rozdzielnikiem” stanowiącym załącznik nr 3a do swz.
Interne KennungGIP-GOZ.213.66.2026 - część 1
LosLOT-0002
TitelDostawa fabrycznie nowych monitorów
BeschreibungDostawa fabrycznie nowych monitorów w liczbie: 200 sztuk monitorów min. 26”, 10 sztuk monitorów min. 48” – max. 50”, zgodnie z złożoną ofertą, oraz z „Opisem przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 2b do swz oraz na warunkach określonych we „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 13b do swz. z dostawą zgodnie z „Rozdzielnikiem” stanowiącym załącznik nr 3b do swz.
Interne KennungGIP-GOZ.213.66.2026 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme