See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen van een waterbehandelingsinstallatie op basis van membraanfiltratie voor behandeling van RWZI effluent tot drinkwater en voor kunstmatige aanvulling van grondwater in de oude spoelgracht van waterwinning “De Westhoek” te De Panne
Beschreibung: In het bestaand gebouw van waterwinning "De Westhoek" dient een nieuwe waterbehandelingsinstallatie geplaatst te worden. De onderhavige opdracht betreft ‘het leveren en plaatsen van een waterbehandelingsinstallatie op basis van membraanfiltratie voor behandeling van RWZI effluent tot drinkwater en voor de kunstmatige aanvulling van het grondwater in de oude spoelgracht van waterwinning "De Westhoek" te De Panne', op volgend adres: Kerkstraat 54, De Panne, België. Aquaduin is pionier op het gebied van waterhergebruik. In WPC Torreele (Wulpen) behandelt Aquaduin sinds 2002 het effluent van het RWZI Wulpen tot infiltratiewater. De belangrijkste stappen zijn ultrafiltratie en omgekeerde osmose. De biofoulingpreventie is gebaseerd op dosering van natriumhypochloriet tot vorming van monochloramines; de scalingpreventie op de combinatie van pH-correctie en dosering van antiscalant. Het aldus geproduceerde infiltratiewater wordt 2,5 km verder geïnfiltreerd in de duinwaterwinning St.-André. Dit gebeurt deels in open vijvers en deels in ondergrondse infiltratiekratten. Het geheel is gebaseerd op het multiple-barrier principe. Dit principe zal nu ook toegepast worden in de winning "De Westhoek", op het effluent van RWZI Adinkerke beheerd door Aquafin. Ook hier zal het multiple-barrière principe worden toegepast. De eerste stap gebruikt membraantechnieken (UF/NF en RO). In een tweede stap zal het gezuiverde water geïnfiltreerd wordt in de oude spoelgracht van de duinwaterwinning "De Westhoek". Het overschot aan productie na hergebruik zal rechtstreeks aangevuld worden in de reinwaterkelder en gemengd worden met ander en harder drinkwater waardoor het geleverde drinkwater in De Panne minder hard zal worden. Om het multiple-barrier principe te behouden, zal deze laatstgenoemde deelstroom wel extra behandeld moeten worden met actief kool en met dosering van natriumhypochloriet.
Interne Kennung: 2024/40275/JVE
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252120 Bau von Wasseraufbereitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024/40275/JVE - 1
Interne Kennung: 1