343311-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Geschenkartikel – Relatiegeschenken en Promotieartikelen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Relatiegeschenken en Promotieartikelen
Beschreibung: We willen een leverancier contracteren die Relatiegeschenken en Promotieartikelen en bijbehorende dienstverlening kan leveren voor de UWV-locaties verspreid door heel Nederland. UWV vraagt een standaardassortiment uit van acht relatiegeschenken en 7 promotieartikelen die op UWV-locaties door heel Nederland geleverd moeten worden.
Interne Kennung: MFK.2026.789
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1