343408-2026 - Wettbewerb
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa pojazdów operacyjnych grupy A WS dla JW 4101 w Lublińcu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pojazdów operacyjnych grupy A WS dla JW 4101 w Lublińcu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Pojazdów Operacyjnych Wojsk Specjalnych grupy A – patrolowych, służących do skrytego przemieszczania składów osobowych grup specjalnych wraz z niezbędnym wyposażeniem osobistym, sprzętem etatowym oraz specjalistycznym do realizacji zadań specjalnych. Zadanie realizowane w dwóch częściach: 1) pojazd o nadwoziu typu pick-up/SUV 2) pojazd o nadwoziu typu mini VAN/VAN
Interne Kennung7/OIB/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa pojazdów typu pick-up/SUV
BeschreibungZ uwagi na poufny charakter informacji w opisie przedmiotów zamówienia, OPZ zostanie przekazany wyłącznie wykonawcom, którzy zostaną zaproszeni do II etapu składania ofert, poprzez przesłanie przez Zamawiającego informacji na wskazany przez Wykonawcę e-mail.
Interne KennungZadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy - zgodnie z OPZ
LosLOT-0003
TitelDostawa pojazdów typu mini VAN/VAN
Interne KennungZadanie nr 2