343444-2026 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa aparatury specjalistycznej dla Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej PUM w Szczecinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury specjalistycznej dla Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej PUM w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem aparatury specjalistycznej dla Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej PUM w Szczecinie, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Vorherige Bekanntmachung208473-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z treścią art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp zamawiający wyznacza 16 dniowy termin składania ofert, licząc od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu jest uzasadnione pilną potrzebą realizacji zamówienia, jak również koniecznością terminowego rozliczenia dofinansowania
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434540 Biomedizinische Geräte, 38432000 Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa automatycznego systemu elektroforezy kapilarnej do analizy jakościowej i ilościowej DNA/RNA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem 1 sztuki automatycznego systemu elektroforezy kapilarnej do analizy jakościowej i ilościowej DNA/RNA
Interne KennungDZP.271.19.2026.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte, 38434540 Biomedizinische Geräte
Menge1
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelDostawa ultradźwiękowego systemu do fragmentacji i homogenizacji próbek biologicznych z wyposażeniem dodatkowym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem 1 sztuki ultradźwiękowego systemu do fragmentacji i homogenizacji próbek biologicznych z wyposażeniem dodatkowym
Interne KennungDZP.271.19.2026.2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
Menge1 Stück
LosLOT-0003
TitelDostawa systemu do sekwencjonowania nowej generacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem 1 sztuki systemu do sekwencjonowania nowej generacji
Interne KennungDZP.271.19.2026.3
LosLOT-0004
TitelDostawa zautomatyzowanej stacji roboczej do przygotowania bibliotek WES
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem 1 sztuki zautomatyzowanej stacji roboczej do przygotowania bibliotek WES
Interne KennungDZP.271.19.2026.4