34345-2025 - Ergebnis
Niederlande – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Food- en Non Food
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Food- en Non Food
Beschreibung: De doelstelling van de aan te besteden opdracht is het bijdragen aan het onderwijs van VOBO door het leveren van food en non food producten. Hiermee wordt de invulling van het leveren van Food en non food producten ten behoeve van VOBO. De maximale omvang van de opdracht is €220.000 inclusief btw over vier jaar. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1