See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 54-PN-25 Kompleksowe usługi utrzymania czystości
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 662509-2025
Interne Kennung: 54-PN-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z prowadzeniem procedury o udzielenie zamówenia publicznego z wykorzystaniem środków komunikacji elektornicznej, Zamawiajacy wyzancza termin składania ofert o 5 dni krótszy, tj.: 30 dniod dnia przekazania ogłoszenia o zamównieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej - art. 138 ust. 4 Ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe usługi utrzymania czystości