2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produkcja energii elektrycznej z OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Goleszów
Beschreibung: Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji techniczno – wykonawczej wraz z wszelkimi uzgodnieniami wymaganymi przepisami prawa w szczególności uzgodnienie z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych pod względem zgodności z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej, dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach 10 budynków w Gminie Goleszów: ul. 1 Maja 1 w Goleszowie - na dachu budynku Szkoły; ul. Szkolnej 1 w Bażanowicach - na dachu budynku Szkoły; ul. Cieszyńska 4 Dzięgielów, - na dachu budynku Szkoły; ul. Zakładowej 12 w Goleszowie - na dachu budynku Urzędu Gminy oraz garaży; ul. Cieszyńskiej 25 w Goleszowie - na dachu budynku Gminnego Ośrodka Kultury; ul. Cieszyńska 17 w Bażanowicach - na dachu budynku OSP; ul. Lipowa 2 w Dzięgielowie - na dachu budynku OSP; ul. Szkolna 7 w Goleszowie - na dachu budynku OSP; ul. Osiedlowa 13 w Goleszowie - na dachu budynku; ul. Wiejska 8 w Kisielowie - na dachu budynku.
Interne Kennung: IK.271.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen
5. Los
Los: LOT-0001