See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia oraz prace remontowo-modernizacyjne pracowni, poradni AOS Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu-powtórzenie unieważnionych pakietów
Beschreibung: Zakup sprzętu i wyposażenia oraz prace remontowo-modernizacyjne pracowni, poradni AOS Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu-powtórzenie unieważnionych pakietów, zamówienie obejmuje 8 pakietów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 38651600 Digitalkameras, 33122000 Ophtalmologische Geräte, 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte, 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 33112340 Echokardiografen, 33121400 Audiometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Dostawa kamery Scheimpfluga na potrzeby Poradni Okulistycznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Pakiet 1 - Dostawa kamery Scheimpfluga na potrzeby Poradni Okulistycznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Interne Kennung: Pakiet 1 - Dostawa kamery Scheimpfluga na potrzeby Poradni Okulistycznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Dostawa polomierza na potrzeby Poradni Okulistycznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Pakiet 2 - Dostawa polomierza na potrzeby Poradni Okulistycznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Interne Kennung: Pakiet 2 - Dostawa polomierza na potrzeby Poradni Okulistycznej
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Dostawa lampy szczelinowej z tonometrem i autorefraktokeratometr na potrzeby Poradni Okulistycznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Pakiet 3 - Dostawa lampy szczelinowej z tonometrem i autorefraktokeratometr na potrzeby Poradni Okulistycznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Interne Kennung: Pakiet 3 - Dostawa lampy szczelinowej z tonometrem i autorefraktokeratometr na potrzeby Poradni Okulistycznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Dostawa aparatu rezonansu magnetycznego dla Pracowni Rezonansu Magnetycznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Pakiet 4 - Dostawa aparatu rezonansu magnetycznego dla Pracowni Rezonansu Magnetycznego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Interne Kennung: Pakiet 4 - Dostawa aparatu rezonansu magnetycznego dla Pracowni Rezonansu Magnetycznego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Dostawa wideokapilaroskopu dla Poradni Reumatologicznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Pakiet 5 - Dostawa wideokapilaroskopu dla Poradni Reumatologicznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Interne Kennung: Pakiet 5 - Dostawa wideokapilaroskopu dla Poradni Reumatologicznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa aparatu do echokardiografii dla Poradni Kardiochirurgicznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa aparatu do echokardiografii dla Poradni Kardiochirurgicznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Interne Kennung: Pakiet 6 - Dostawa aparatu do echokardiografii dla Poradni Kardiochirurgicznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa aparatu USG na potrzeby Poradni Urazowo-Ortopedycznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa aparatu USG na potrzeby Poradni Urazowo-Ortopedycznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Interne Kennung: Pakiet 7 - Dostawa aparatu USG na potrzeby Poradni Urazowo-Ortopedycznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa audiotympanometru dla Poradni Laryngologicznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa audiotympanometru dla Poradni Laryngologicznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Interne Kennung: Pakiet 8 - Dostawa audiotympanometru dla Poradni Laryngologicznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33121400 Audiometer