343594-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Klinisches Informationssystem – eHealth a interoperabilita Městské nemocnice, a. s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TiteleHealth a interoperabilita Městské nemocnice, a. s.
BeschreibungCílem zadávacího řízení je uzavření následujících smluv: a) Smlouvy o dílo, licenční smlouva (na dodávku díla) na plnění rozšíření funkcionalit nemocničního informačního systému NIS (KIS a LIS). b) Smlouvy o poskytování technické servisní podpory, která logicky souvisí se smlouvou o dílo, uzavřenou mezi stejnými smluvními stranami upravující poskytování servisní podpory pro předmět plnění na dobu 5 let od předání díla do provozu specifikované technickou specifikací zakázky, která je přílohou č. 2 této ZD. Zakázka není dělena na části a je zadávána v souladu s § 25 (nadlimitní VZ) ve spojení s § 56 (otevřené řízení) (dále jen „zakázka“ nebo „zadávací řízení“).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814400 Klinisches Informationssystem
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung007