2. Verfahren
Verfahren
Titel: „EW Czchów, EW Przewóz – wymiana czyszczarki krat – projekt, wykonanie”
Beschreibung: „EW Czchów, EW Przewóz – wymiana czyszczarki krat – projekt, wykonanie” - zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: PZP/TE/03233/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „EW Czchów – wymiana czyszczarki krat – projekt i wykonanie”
Beschreibung: „EW Czchów – wymiana czyszczarki krat – projekt i wykonanie” - zgodnie z Dokumentami zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: „EW Przewóz – wymiana czyszczarki krat – projekt i wykonanie”
Beschreibung: „EW Przewóz – wymiana czyszczarki krat – projekt i wykonanie” - zgodnie z dokumentami zamówienia