2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup maszyn i urządzeń komunalnych na potrzeby utrzymania dróg w Gminie Łopiennik Górny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup maszyn i urządzeń komunalnych na potrzeby utrzymania dróg w Gminie Łopiennik Górny.
Interne Kennung: GKI.271.01.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 4. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 5. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie: 5.1 W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: - parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, - zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, - zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: - parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, - przeglądarka Chrome 61 lub nowsza. 5.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 5.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 6. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 8. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 9. Zamawiający nie wymaga wnoszenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 10. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 11. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 12. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 13. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup maszyn i urządzeń komunalnych na potrzeby utrzymania dróg w Gminie Łopiennik Górny. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zakup i dostawę urządzeń komunalnych niezbędnych do utrzymania dróg i infrastruktury komunalnej w Gminie Łopiennik Górny, w tym: 1) ciągnik komunalny o mocy min. 170KM z wyposażeniem, 2) ciągnik komunalny mocy min. 55KM z osprzętem, 3) koparko-ładowarka z osprzętem, 4) rębak do gałęzi; 5) samochód techniczny z przyczepką i wyposażeniem; 6) traktorek ogrodowy; 7) pozostały sprzęt ogrodowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje także: 1) rozruch dostarczonych maszyn i urządzeń, 2) przeszkolenie 3 pracowników Zamawiającego z obsługi dostarczonych maszyn i urządzeń, 3) wymagana gwarancja na dostarczony sprzęt minimum 24 miesięcy, 4) dostawę maszyn na koszt Dostawcy do siedziby Zamawiającego, tj. Łopiennik Nadrzeczny 3A, 22-351 Łopiennik Górny. 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia – dalej „SOPZ”) zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen, 43220000 Planiermaschinen und Straßenhobel, 43313000 Schneepflüge und Schneefräsen, 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 16310000 Mäher, 34114000 Spezialfahrzeuge, 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge