34361-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym dla osób z autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną w miejscu ich zamieszkania na terenie m.st. Warszawy w okresie 1.01. - 31.12.2025 r."
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym dla osób z autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną w miejscu ich zamieszkania na terenie m.st. Warszawy w okresie 1.01. - 31.12.2025 r."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym dla osób z autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną, realizowanych w miejscu ich zamieszkania na rzecz podopiecznych Ośrodków Pomocy Społecznej/Centrum Pomocy Społecznej Dzielnic m.st. Warszawy – zwanych „odbiorcami Usług”. Wyżej wymienione usługi są zadaniem zleconym gminy z zakresu administracji rządowej, a środki finansowe na ich realizację zapewnia Wojewoda Mazowiecki. Zamówienie realizowane z podziałem na 8 części: Część 1 obejmująca Dzielnice: Rembertów, Wawer, Wesoła w wymiarze 1 242 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 103 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 18 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 621 godzin. Część 2 obejmująca Dzielnicę Praga-Południe w wymiarze 2 790 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 232 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 42 osoby; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 1 395 godzin. Część 3 obejmująca Dzielnice: Białołęka, Targówek, Praga-Północ w wymiarze 4 681 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 390 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 36 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 2340 godzin. Część 4 obejmująca Dzielnice: Ursynów, Wilanów, Włochy w wymiarze 3 518 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 293 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 45 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia wyniesie 1 759 godzin. Część 5 obejmująca Dzielnicę Mokotów w wymiarze 3 020 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 252 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 21 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 1 510 godzin. Część 6 obejmująca Dzielnice: Śródmieście, Ochota w wymiarze 8 844 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 737 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 77 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 4 422 godzin. Część 7 obejmująca Dzielnice: Bemowo, Bielany, Ursus w wymiarze 5 097 godziny w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 425 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 54 osoby; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 2 549 godziny. Część 8 obejmująca Dzielnice: Wola, Żoliborz w wymiarze 9 174 godziny w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 765 godziny; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 69 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 4587 godzin; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 687351-2024
Interne Kennung: CUS/ZP/5/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamówienie podobne może być udzielone w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego na warunkach określonych w Rozdziale IV ust. 2 SWZ oraz ustawie Pzp. 3.Zamawiający zastrzega, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4.Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 pzp wymaga, aby zakres i czynności związane z koordynowaniem i kontrolą świadczonych Usług były wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie umowy o pracę. Zamawiający stwierdza, że wykonywanie wszystkich czynności (tj. koordynacji specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi), stanowiących przedmiot zamówienia, polega na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22§ Kodeksu pracy. 5.Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy/com. Szczegóły określa Rozdział V SWZ. 6.Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych. Szczegóły określa Rozdział X SWZ 7.Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Szczegóły określa Rozdział XI SWZ. 8.Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcą odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej i na zasadach określonych w Rozdziale XII SWZ 9.Ofertę należy złożyć na wzorze Formularza Oferty, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.Ofertę sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (tj. postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) przez osobę działającą w imieniu wykonawcy,w formatach danych określonych w rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności,minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych. 10.Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1)oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw wykluczenia z postępowania; 2)oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw wykluczenia z postępowania, w zakresie w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby; 3)zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby na zasadzie art. 118 Pzp do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów; 4)odpis lub informację z KRS, CEIDG lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy/podmiotu udostępniającego zasoby jest umocowana do jego reprezentowania; 5)pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania; 6)podmiotowy środek dowodowy w formie oświadczenia o podziale obowiązków w trakcie realizacji zamówienia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 7)dowód wniesienia wadium; 8)przedmiotowy środek dowodowy na potwierdzenie zgodności oferowanych usług z wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia określonymi w Rozdziale II SWZ lub równoważne przedmiotowe środki dowodowe. 11.Sposób, termin składania i otwarcia ofert zawiera Rozdział XVII SWZ. 12.Warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w Rozdziale VII ust. 2 pkt 4, zostaną spełnione, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub podmiotów udostępniających zasoby, spełni warunek samodzielnie lub Wykonawcy spełnią go łącznie. 13.Informacje o przedmiotowych środkach dowodowych: 1)Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych – na potwierdzenie zgodności oferowanych usług z wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia określonymi w Rozdziale II ust. 7, tj.: 2)wykazu wdrożonych środków organizacyjnych i technicznych, gwarantujących przetwarzanie powierzonych danych zgodnie z wymogami RODO oraz umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, z uwzględnieniem wymogów określonych w Rozdziale II ust. 5 SWZ – z uwzględnieniem wymogów określonych w Rozdziale II ust. 6 – zgodnie z treścią Załącznika Nr 12 do SWZ (Lista kontrola dla potencjalnych podmiotów przetwarzających). 3)Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że wdrożone środki organizacyjne i techniczne gwarantują przetwarzanie powierzonych danych zgodnie z wymogami RODO oraz umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, z uwzględnieniem wymogów określonych w Rozdziale II ust. ust. 5 SWZ – z uwzględnieniem wymogów określonych w Rozdziale II ust. 6 SWZ; 4)jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia. 5)Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym dla osób z autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną w miejscu ich zamieszkania na terenie m.st. Warszawy w okresie 1.01. - 31.12.2025 r. - Dzielnice: Rembertów, Wawer, Wesoła”
Beschreibung: Część 1 obejmująca Dzielnice: Rembertów, Wawer, Wesoła w wymiarze 1 242 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 103 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 18 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 621 godzin.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym dla osób z autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną w miejscu ich zamieszkania na terenie m.st. Warszawy w okresie 1.01. - 31.12.2025 r. - Dzielnica Praga-Południe ”
Beschreibung: Część 2 obejmująca Dzielnicę Praga-Południe w wymiarze 2 790 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 232 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 42 osoby; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 1 395 godzin.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym dla osób z autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną w miejscu ich zamieszkania na terenie m.st. Warszawy w okresie 1.01. - 31.12.2025 r. - Dzielnice: Białołęka, Targówek, Praga-Północ”
Beschreibung: Część 3 obejmująca Dzielnice: Białołęka, Targówek, Praga-Północ w wymiarze 4 681 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 390 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 36 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 2340 godzin.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym dla osób z autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną w miejscu ich zamieszkania na terenie m.st. Warszawy w okresie 1.01. - 31.12.2025 r. - Dzielnice: Ursynów, Wilanów, Włochyc”
Beschreibung: Część 4 obejmująca Dzielnice: Ursynów, Wilanów, Włochy w wymiarze 3 518 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 293 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 45 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia wyniesie 1 759 godzin.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym dla osób z autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną w miejscu ich zamieszkania na terenie m.st. Warszawy w okresie 1.01. - 31.12.2025 r. - Dzielnica Mokotów ”
Beschreibung: Część 5 obejmująca Dzielnicę Mokotów w wymiarze 3 020 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 252 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 21 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 1 510 godzin.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym dla osób z autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną w miejscu ich zamieszkania na terenie m.st. Warszawy w okresie 1.01. - 31.12.2025 r. - Dzielnice: Śródmieście, Ochota”
Beschreibung: Część 6 obejmująca Dzielnice: Śródmieście, Ochota w wymiarze 8 844 godzin w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 737 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 77 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 4 422 godzin.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym dla osób z autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną w miejscu ich zamieszkania na terenie m.st. Warszawy w okresie 1.01. - 31.12.2025 r. - Dzielnice: Bemowo, Bielany, Ursus”
Beschreibung: Część 7 obejmująca Dzielnice: Bemowo, Bielany, Ursus w wymiarze 5 097 godziny w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 425 godzin; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 54 osoby; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 2 549 godziny.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym dla osób z autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną w miejscu ich zamieszkania na terenie m.st. Warszawy w okresie 1.01. - 31.12.2025 r. - Dzielnice: Wola, Żoliborz”
Beschreibung: Część 8 obejmująca Dzielnice: Wola, Żoliborz w wymiarze 9 174 godziny w pełnym okresie realizacji zamówienia, przy czym: szacunkowa średnia miesięczna liczba godzin Usług wyniesie 765 godziny; przewidywana średnia miesięczna liczba odbiorców Usług wyniesie 69 osób; minimalny wymiar godzin świadczonych Usług w pełnym okresie realizacji zamówienia, wyniesie 4587 godzin;
Interne Kennung: Część nr 8