2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA DODÁVKY KANCELÁŘSKÉHO, SEDACÍHO A LEHACÍHO NÁBYTKU 2024 – 2025“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky kancelářského, sedacího a lehacího nábytku pro potřeby jednotlivých veřejných zadavatelů, jejichž seznam je uveden v Příloze č. 5 RD v rozsahu veřejnými zadavateli požadovaných druhů (typů) a množství, včetně dopravy, montáže do místa plnění a likvidace obalového materiálu. Předpokládaný objem předmětu plnění a jeho specifikace je uveden v Příloze č. 2 ZD a Přílohách č. 2, 3, 4 RD.
Vorherige Bekanntmachung: 438274-2023
Interne Kennung: MV- 80339/VZ-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0003
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v Příloze č. 1 rámcové dohody lze na žádost vybraného dodavatele navýšit z důvodu inflace, a to vždy od 1. ledna kalendářního roku až do doby konce účinnosti rámcové dohody,