343635-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Bieżące utrzymanie czystości stanowiących własność oraz zarządzanych przez Szczecińskie TBS, w podziale na części: część 2 i część 5.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie czystości stanowiących własność oraz zarządzanych przez Szczecińskie TBS, w podziale na części: część 2 i część 5.
Beschreibung: Bieżące utrzymanie czystości
Vorherige Bekanntmachung: 94618-2025
Interne Kennung: Pn 1/DZE/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości zarządzanych przez Szczecińskie TBS -1
Beschreibung: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych zarządzanych przez Szczecińskie TBS część 2
Los: LOT-0002
Titel: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości zarządzanych przez Szczecińskie TBS, w podziale na części: część 2 i część 5.
Beschreibung: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości zarządzanych przez Szczecińskie TBS część 5.