See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na diagnostiku mostů, propustků a zpracování hlavních, 1. hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů, zatěžovacích zkoušek mostů 2022
Beschreibung: Na základě Rámcové dohody bude zadavatel zadávat účastníkům Rámcové dohody jednotlivé dílčí zakázky na služby dle aktuálních potřeb zadavatele, bez limitu stavebních nákladů staveb, ke kterým se služby vztahují .
Interne Kennung: 01ST-000971
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D1 Oprava mostů D1-380, D1-410 a D1-413 – Diagnostický průzkum
Beschreibung: Zakázka je zadávána pro tyto mostní objekty: 1) Most D1-380..1 byl postaven v roce 2009. Spodní stavba je tvořena masivními opěrami a masivními vnitřními pilíři šestiúhelníkového průřezu. Jedná se o most o 16-ti polích. Nosnou konstrukci tvoří 1-komorový nosník lichoběžníkového tvaru z předpjatého betonu. Stavební stav spodní stavby je dán stupněm III-Dobrý z důvodu masivního zatékání na úložné prahy krajních opěr z odvodňovacích jímek. Stavební stav nosné konstrukce je dán stupněm III-Dobrý z důvodu zatékání na koncový příčník a použitelnost je dána stupněm 2-Podmíněně použitelné. Tento diagnostický průzkum je prováděn zejména z důvodu lokálních nerovností ve vozovce (opravené výtluky) a stále se objevující opakované se závady na vozovce. 2) Most D1-380..2 byl postaven v roce 2009. Spodní stavba je tvořena masivními opěrami a masivními vnitřními pilíři šestiúhelníkového průřezu. Jedná se o most o 16-ti polích. Nosnou konstrukci tvoří 1-komorový nosník lichoběžníkového tvaru z předpjatého betonu. Stavební stav spodní stavby je dán stupněm III-Dobrý z důvodu masivního zatékání na úložné prahy krajních opěr z odvodňovacích jímek. Stavební stav nosné konstrukce je dán stupněm II-Velmi dobrý z důvodu zatékání na koncový příčník a použitelnost je dána stupněm 2-Podmíněně použitelné. Tento diagnostický průzkum je prováděn zejména z důvodu lokálních nerovností ve vozovce (opravené výtluky) a stále se objevující opakované se závady na vozovce. 3) Most D1-410..1 byl postaven v roce 2009. Spodní stavba je tvořena masivními betonovými opěrami. Vnitřní členěné pilíře tvoří dvojice sloupů obdélníkového průřezu. Jedná se o most o 3 polích. Nosnou konstrukci tvoří dvoutrámová spojitá konstrukce z předpjatého betonu. Stavební stav spodní stavby je dán stupněm II-Velmi dobrý. Stavební stav nosné konstrukce je ve stupni II-Velmi dobrý a použitelnost je dána stupněm -Podmíněně použitelné. Tento diagnostický průzkum je prováděn zejména z důvodu lokálních nerovností ve vozovce (opravené výtluky) a stále se objevující opakované se závady na vozovce. 4) Most D1-410..2 byl postaven v roce 2009. Spodní stavba je tvořena masivními betonovými opěrami a členěnými vnitřními pilíři tvoření dvojicí sloupů obdélníkového průřezu. Jedná se o most o 3 polích. Nosnou konstrukci tvoří monolitická dvoutrámová spojitá konstrukce z předpjatého betonu. Stavební stav spodní stavby je dán stupněm II-Velmi dobrý. Nosná konstrukce je ve stupni II-Velmi dobrý a použitelnost je dána stupněm 2-Podmíněně použitelné. Tento diagnostický průzkum je prováděn zejména z důvodu lokálních nerovností ve vozovce (opravené výtluky) a stále se objevující opakované se závady na vozovce. 5) Most D1-413..1 byl postaven v roce 2009. Spodní stavba je tvořena betonovými masivními opěrami. Jedná se o most o 1 poli. Nosnou konstrukci tvoří 8 dodatečně předpínaných nosníků o výšce 1,500 m. Stavební stav spodní stavba je dán stupněm II-Velmi dobrý. Nosná konstrukce je dána stupněm II-Velmi dobrý a použitelnost je ve stupni 1-Použitelné. Tento diagnostický průzkum je prováděn zejména z důvodu lokálních nerovností ve vozovce (opravené výtluky) a stále se objevující opakované se závady na vozovce. Ve vozovce nad OP2 nerovnosti v místě podpovrchového MZ. 6) Most D1-413..2 byl postaven v roce 2009. Spodní stavba je tvořena masivními betonovými opěrami. Jedná se o 1 polový most. Nosnou konstrukci tvoří 8 dodatečně předpínaných nosníků o výšce 1,500 m. Stavební stav spodní stavba je dán stupněm II-Velmi dobrý. Nosná konstrukce je dána stupněm II-Velmi dobrý a použitelnost je ve stupni 1-Použitelné. Tento diagnostický průzkum je prováděn zejména z důvodu lokálních nerovností ve vozovce (opravené výtluky) a stále se objevující opakované se závady na vozovce. Ve vozovce nad OP2 nerovnosti v místě podpovrchového MZ – dochází k zatékání na závěrnou zídku a úložný práh. Jedná se o mosty se stříkanou izolací, kvůli které dochází k výtlukům ve vozovkách jednotlivých mostů.
Interne Kennung: 80SD001194