See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 251-7
Beschreibung: Dostawa taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 251-7. Szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 355936-2025
Interne Kennung: 702600453
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34312600 Förderbänder aus Gummi
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 251-7. Szczegółowy opis zawarto w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część (zadanie) 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część (zadanie) 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część (zadanie) 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część (zadanie) 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część (zadanie) 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Część (zadanie) 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Część (zadanie) 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Część (zadanie) 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Część (zadanie) 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Część (zadanie) 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Część (zadanie) 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Część (zadanie) 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Część (zadanie) 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Część (zadanie) 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Część (zadanie) 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Część (zadanie) 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Część (zadanie) 18