See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wsparcia technicznego producenta dla licencji ENTERPRISE VAULT SUITE WIN 1 USER ONPREMISE STANDARD PERPETUAL LICENSE lub równoważnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego producenta dla licencji ENTERPRISE VAULT SUITE WIN 1 USER ONPREMISE STANDARD PERPETUAL LICENSE lub równoważnej, na okres 36 m-cy od daty dostawy/odbioru, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (zwanym dalej: OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy (zwanymi dalej: PPU), stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 207258-2026
Interne Kennung: PN-2/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Rozstrzygnięcie postępowania i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego z zachowaniem ustawowego terminu składania ofert nie jest możliwe - obecne wsparcie obowiązywało do 29.01.2026r. Zagraża to w istotny sposób interesom Zamawiającego, gdyż uniemożliwia zachowanie ciągłości pracy instytucji. Postępowanie dotyczy zakupu wsparcia technicznego dla licencji ENTERPRISE VAULT SUITE WIN 1 USER ONPREMISE STANDARD PERPETUAL LICENSE, zapewniającej dostęp do portalu pomocy technicznej, możliwość rejestrowania zdarzeń, dostęp do znanych rozwiązywań zgłoszonych awarii, usterek, możliwość zgłoszeń do Centrum Pomocy Technicznej producenta do bezawaryjnej pracy systemów, w tym do koniecznej archiwizacji poczty elektronicznej pracowników KPRM. Brak zainstalowanych poprawek funkcjonalnych zagraża poprawnemu działaniu krytycznego systemu teleinformatycznego w KPRM, gdyż w momencie wystąpienia błędów uniemożliwiających pracę, będzie skutkował brakiem możliwości wykonywania backup lub odtwarzania plików zgromadzanych przez pracowników KPRM, co z kolei spowoduje niepoprawne działanie systemów teleinformatycznych. W związku z tym wymagane jest możliwie niezwłoczne zawarcie umowy z Wykonawcą. Z uwagi na przedłużającą się analizę odnośnie formy dalszego wykorzystywania przedmiotowego oprogramowania oraz ilości licencji, wynikającą ze zmian organizacyjnych, przygotowanie opisu przedmiotu zamówienia i projektowanych postanowień umowy uległo znacznemu przedłużeniu. Przesłanką pilnej potrzeby udzielenia zamówienia mogą być m. in. względy organizacyjne lub ważny interes zamawiającego. Obie te przesłanki są spełnione. Skrócenie terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu. Biorąc pod uwagę charakter przedmiotu zamówienia, przygotowanie przez Wykonawców ofert nie jest czasochłonne. Rynek informatyczny skupia profesjonalne podmioty zajmujące się tą materią, w związku z czym, obiektywnie rzecz biorąc, każdy z tych podmiotów jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zadania w warunkach, gdy termin składania ofert ulegnie skróceniu. Skrócenie terminu składania ofert zgodnie z uprawnieniem przyznanym Zamawiającym nie musi wynikać z przyczyn niezależnych od Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wsparcia technicznego producenta dla licencji ENTERPRISE VAULT SUITE WIN 1 USER ONPREMISE STANDARD PERPETUAL LICENSE lub równoważnej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego producenta dla licencji ENTERPRISE VAULT SUITE WIN 1 USER ONPREMISE STANDARD PERPETUAL LICENSE lub równoważnej, na okres 36 m-cy od daty dostawy/odbioru, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (zwanym dalej: OPZ), stanowiącym zał. nr 1 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi zał. nr 2 do SWZ. Zamawiający wymaga: 1. dostawy wsparcia technicznego producenta dla licencji – w terminie 12 dni roboczych od dnia zawarcia umowy; 2. zapewnienia wsparcia technicznego producenta dla licencji, obowiązującego na okres 36 m-cy od dnia dostawy (odbioru wsparcia).