See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dystrybucja energii cieplnej dla obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dystrybucja energii cieplnej dla obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek. Obiekt nr 1 – pływalnia Polonez przy ul. Łabiszyńskiej 20 - Typ węzła cieplnego: szeregowo – równoległy - Grupa taryfowa: A3/B1/C3 Zamawiający będzie wymagał aby dostawa mocy w funkcji temperatury zewnętrznej odbywała się zgodnie z poniższym zapisem: Temperatura zewnętrzna powietrza - Zapotrzebowanie na ciepło 30 °C - 300 kW 8 °C - 432 kW -20 °C - 600 kW W związku z zmienną temperaturą czynnika, zależnie od temperatury zewnętrznej, należy zapewnić wydajność przepływu czynnika grzewczego w ilości umożliwiającej realizację dostawy energii cieplnej zgodnie z powyższym wymaganiem. Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że wymóg największego przepływu czynnika grzewczego wystąpi w okresie przejściowym, tj. przy temperaturze zewnętrznej = +8 °C. W obiekcie funkcjonował będzie system optymalizacji zużycia ciepła, którego zadaniem będzie między innymi uśrednienie poboru mocy grzewczej i eliminacja krótkotrwałego jednoczesnego wstępowania poboru szczytowej mocy grzewczej przez wiele odbiorów. Do tego celu służyć będzie między innymi duża pojemność cieplna niecek basenowych, traktowana przez system jako magazyn ciepła. Dlatego nie podajemy mocy zainstalowanej z podziałem na poszczególne odbiory (ct, cwu, co), tylko powyższy zapis. Planowane zużycie energii cieplnej – 8000 GJ Warunki techniczne: Węzeł cieplny - własność Zamawiającego Układ pomiarowo-rozliczeniowy mierzący: Całkowite ciepło dostarczane do węzła – własność Wykonawcy Ciepło na potrzeby ogrzewania (c.o.) – nie dotyczy Ciepło na potrzeby ciepłej wody (c.w.) – nie dotyczy Ciepło na potrzeby c.t. – nie dotyczy Regulator Δp/V – własność Wykonawcy (Veolia energia Warszawa S.A.) Regulator pogodowy – własność Zamawiającego Charakterystyka budynku • Rok budowy - 2003 • Rok przyłączenia do m.s.c- 2003 • Powierzchnia całkowita budynku- jednostka m2- 4097,6 • Kubatura budynku-jednostka m3- 28886 Obiekt nr 2 – Pawilon sportowo-administracyjny przy ul. Łabiszyńskiej 20 A - Typ węzła i rodzaj wymienników: - Indywidualny węzeł cieplny trójfunkcyjny (c.o.+c.t.+c.w.) z wymiennikami płytowymi. - Ciepła woda w układzie dwustopniowym, szeregowo-równoległym bez zasobników. Dane techniczne: Qco=92,0kW Qct=71,0kW Qcw,max=85, 0 kW Qcm,śr=23,0 kW - Grupa taryfowa: A3/B1/C3 Regulowany przepływ wody sieciowej; Gz- jednostka m3/h –ilość jednostek – 2,3 m3/h Gl— jednostka m3/h- ilość jednostek – 1,8 m3/h Regulowana różnica ciśnień; H = 0,056 MPa Średnica kryz; Przyłącze zasilające 7,0 mm Powrót 7,0 Page 2/10 mm Planowane zużycie energii cieplnej- 700 GJ Warunki techniczne: Węzeł cieplny - własność Zamawiającego Układ pomiarowo-rozliczeniowy mierzący: Całkowite ciepło dostarczane do węzła – własność Wykonawcy (Veolia energia Warszawa S.A.) Ciepło na potrzeby ogrzewania (c.o.) – nie dotyczy Ciepło na potrzeby ciepłej wody (c.w.) – nie dotyczy Ciepło na potrzeby c.t. – nie dotyczy Regulator Δp/V – własność Wykonawcy (Veolia energia Warszawa S.A.) Regulator pogodowy – własność Zamawiającego Charakterystyka budynku: • Rok budowy - 1974 • Rok przyłączenia do m.s. c- 1974 • Termomodernizacja budynku rok 2016 • Modernizacja węzła cieplnego rok 2017 Uzgodnienie Nr VWAW/EWT/17/1703315/1 z dnia 20.02.17 Nr ewidencyjny obiektu PS1-17-0055 • Powierzchnia całkowita budynku- jednostka m2- 2911 • Kubatura budynku-jednostka m3- 7206.
Vorherige Bekanntmachung: 9031-2025
Interne Kennung: 7/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001